Spouštím školení PPC kampaní pro začátečníky

Když jsem odcházel na volnou nohu psal jsem v tomto článku, že chci spustit školení. S malým zpožděním tak slib plním a vypsal jsem první termín! Školení PPC pro začátečníky proběhne 23. 3. 2017 v Brně v příjemných prostorách BrnoOffice.

Školení je na celý den a rád bych v něm zhodnotil zkušenosti z interních školení, která jsem vedl v různých firmách a agenturách v uplynulých letech. Hrubou kostru dostalo školení na podzim, kdy jsem na téma PPC pro začátečníky přednášel na Digisemestru.

Školení povedu co nejvíce prakticky se spoustou ukázek. Chci aby na konci dne každý z účastníků uměl postavit základní kampaně. Školení z vás online marketéra neudělá, ale budete vědět jak kampaně stavět tak, aby vydělávaly. Získáte vhled do oboru online marketingu, který dokáže přivádět efektivně stovky a tisíce zákazníků a návštěvníků. Na konci dne dostanete další informace jak se rozvíjet a posouvat svoje znalosti v oboru PPC.

Dovolte mi tedy, abych vás na moje školení pozval a stal se vaším průvodcem ve světě PPC kampaní. Je to obor, který se stal mým koníčkem a vášní zároveň. Rád se s vámi podělím o všechny nabyté znalosti a zkušenosti a pokusím se vás pro PPC nadchnout. Budu se na vás těšit na školení!

Více informací o školení PPC pro začátečníky najdete zde.

 

2 Komentáře k "Spouštím školení PPC kampaní pro začátečníky"

  1. David Povolný | 9.3.2017 z 11:57 | Odpovědět

    Dobrý den, měl bych zájem o kurz a chtěl jsem se přihlásit na březnový termín, který je uvedení v textu, ale po rozkliknutí vidím květen. Jsem zmaten, můj zájem ale trvá :)

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*